4TET

Kulturní akce

Šternberské kulturní léto pod hvězdami letos zahájí gentlemani v cylindrechse svou novou koncertní verzí V. a originální podívanou. Vokální seskupení 4TET baví diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady již 16 let.

Verze V., kterou připravil se 4TETem stejný tým, jako verze předešlé, je scénicky a obsahově úplně jiná. Co ale zůstalo, je umělecky plnohodnotný, precizní a osobitý projev vokálního seskupení, který se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů, originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké až „taneční“ výkony některých aktérů na jevišti – to vše rozhodně nenechá nikoho chladným a je zárukou neopakovatelné atmosféry koncertu.

4TET:

tenor David Uličník
baritone1 Jiří Korn
baritone2 Jiří Škorpík
bass Dušan Kollár

Vstupenky můžete zakoupit v informačních centrech ve městech Šternberk, Olomouc, Uničov, v sídle pořadatelské agentury ARKS Plus, s.r.o. a také na: www.arks-vstupenky.cz.

Akce se koná v rámci projektu Šternberské kulturní léto pod hvězdami, za finanční podpory Města Šternberk a Olomouckého kraje.