Letní divadelní hraní 2018

Kulturní akce

  • Šternberk ()
  • 16. 8. 2018–17. 8. 2018
  • 19.00–19.00
  • 320 Kč / 220 Kč / 320 Kč

V letošním roce se opět můžete těšit na open air divadelní přehlídku v rámci projektu Letní divadelní hraní. Uskuteční se v termínu 16.-17. 8. 2018 v zahradách Státního hradu Šternberk (v prostorách bývalého letního kina) a připravena pro Vás máme dvě skvělá představení:

Světáci

16. 8. 2018 | 19:00 | 320Kč

Proslulá filmová hudební komedie Zdeňka Podskalského a Vratislava Blažka ve hvězdně obsazené divadelní úpravě a v režii Lumíra Olšovského.

Parta tří fasádníků od Velhartic pracuje v Praze, v tom zářivém, velikém hlavním městě plném lákadel, zábavy a bujarého nočního života. Po dramatickém zážitku v grilbaru Diplomat, kde způsobí požár, se rozhodnou vzdělat v oblasti společenského chování. Doufají, že si napříště v takovém „lepším podniku“ zaslouží, jako opravdoví světáci, společnost dam na úrovni. Odevzdají se do rukou zkušeného vychovatele, emeritního profesora tance a společenské výchovy. Kdo mohl tušit, že nakonec natrefí na trojici podobně „dobře vyškolených“ lehkých dam?

Hrají:
Gustav – Viktor Limr  /  Lumír Olšovský  /  Filip Tomsa
Tonda – Dalibor Gondík  /  Zbyšek Pantůček
Honza – Aleš Háma  /  Martin Zounar  /  Martin Sobotka
Božka – Vlasta Žehrová  /  Olga „Háta“ Želenská
Zuzana – Monika Absolonová  /  Ivana Andrlová
Marcela – Mahulena Bočanová  /  Adéla Gondíková
a další

Autoři: Vratislav Blažek / Zdeněk Podskalský / Evžen Illín / Vlastimil Hála
Režie: Lumír Olšovský
Produkce: Divadelní společnost Háta

Kašpárek v rohlíku

17. 8. 2018 | 15:00 | 220Kč

Letní divadelní hraní letos poprvé představí bláznivý hudební kabaret plný veselých scének a písniček v podání slavné bejbypankové skupiny Kašpárek v rohlíku. Nabídne tedy zábavu mezigenerační a srdečně vítá jak dětské publikum, tak jejich rodiče.

Hvězdy jak je neznáte

17. 8. 2018 | 19:00 | 320Kč

Dvě postavy českého show businessu, které zná snad každý – nedostižný bavič, herec a moderátor Jakub Kohák s frontmanem skupiny Monkey Business Matějem Ruppertem, se poprvé představí publiku ve Šternberku. Jejich originální talk show nabídne vtipné historky z natáčení, ze života, improvizaci i reakce na dotazy diváků. Večerem provází Václav D. Kosík a těšit se můžete také na živé hudební vstupy v podání Matěje Rupperta.

 

Vstupenky si můžete zakoupit také v předprodeji v Informačním centru ve Šternberku, Litovli, Uničově a v kanceláři ARKS Plus s. r. o. Dále pak na www.arks-plus.cz , www.arks-vstupenky.cz a na portále Ticket Pro.