Šternberský kopec 2019

Kulturní akce

  • Šternberk ()
  • 27. 7. 2019–28. 7. 2019
  • 15.00–2.00
  • 450 Kč

Populární festival Šternberský kopec se blíží! V pořadí již 16. ročník opět nabídne špičku české a slovenské hudební scény! Ale pozor!! Letošní ročník přivede do Šternberka i legendární britskou rockovou kapelu!

Program Šternberského kopce odstartuje tradičně v 15:00 hod., opět představí velkého hosta hned v úvodu, a to severomoravskou formaci Buty. Na pódiu je bude střídat talentovaná mladá zpěvačka, vítězka soutěže Česko-Slovenská Superstar, Sabina Křováková.  Slovenskou punkrockovou tvorbu letos reprezentuje bratislavská skupina Iné Kafe a pódium jim bude patřit od 17:30. Po několika letech na Šternberském kopci opět přivítáme kapelu Eddie Stoilow a naopak poprvé bude ve Šternberku koncertovat populární popová skupina Slza. Generaci dříve narozených jistě potěší účast kapel Limetal a Reflexy.  Hlavní hvězdou programu 16. ročníku bude britská rocková legenda The Sweet.

Těšíme se na Vás!!

Festival Šternberský kopec patří k pravidelným hudebním událostem Olomouckého kraje. V uplynulých 15 letech mohli návštěvníci na Šternberském kopci vidět a slyšet hvězdy jako jsou
Boney M, Doro Pesch, Kryštof, No name, Divokej Bill, Tomáš Klus, Desmod, Tublatanka, Škwor, Horkýže slíže, Anna K., Blue effect, Peter Nagy, Mandrage, Fleret, Support lesbiens, Wohnout, Olympic, Ewa Farna, Petr Bende, Věra Špinarová, Arakain s Lucií Bílou, Čechomor a mnoho dalších.

Veškeré novinky, program, informace o předprodejích a cenách vstupenek naleznete
na www.sternbersky-kopec.cz

Akce se koná v rámci projektu Šternberské kulturní léto pod hvězdami, za finanční podpory Města Šternberka a Olomouckého kraje.