Pohádkové promítání na hradě Šternberk - Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa

Promítání

Každý rok připravujeme pro naše nejmenší návštěvníky a jejich rodiče filmové promítání pod širým nebem, jako připomínku letního kina, které se dříve nacházelo v prostorách hradního parku.

POHÁDKOVÉ PROMÍTÁNÍ NA HRADĚ ŠTERNBERK se uskuteční v pátek 25. srpna 2017. Pro letošní rok jsme vybrali rodinný animovaný film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa.  Promítání se uskuteční v romantickém prostředí hradního nádvoří a začíná ve 20. Dle aktuálního počasí doporučujeme teplejší oblečení a případně si přibalte lehkou deku. V případě nepřízně počasí se promítání přesuneme do prostor Hodovního sálu. Těšíme se na vaši návštěvu.

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa je rodinný animovaný film o nebojácné dospívající dívce, která se vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránila svůj lid. Cestou potkává Vaiana kdysi mocného poloboha Mauiho, který jí pomůže stát se zkušenou mořeplavkyní. Společně se plaví přes širý oceán a zažívají nebezpečná a úžasná dobrodružství. Na konci cesty Vaiana splní úkol svých předků a najde to, co vždycky hledala: sama sebe.

VSTUPNÉ:
Dospělí: 60Kč
Snížené (studenti, senioři, děti do 15 let): 40Kč
Děti do 3 let zdarma